O inwestycji

Osiedle Jagiellonów tworzone jest w konwencji ponadczasowych wartości wpasowanych we współczesną architekturę.

Naszym celem jest budowa solidnych budynków mieszkalnych, które pozostaną Państwa bezpiecznym domem. Duży nacisk stawiamy na solidne wykonanie harmonizujące otoczeniem, naturą i środowiskiem. Osiedle Jagiellonów to wyjątkowe miejsce tworzone na podstawie potrzeb przyszłych mieszkańców. Osiedle realizowane jest w rozwijającej się części miasta z bogatą infrastrukturą – dzielnicy „Marianki” w Świeciu. Architektura budynków charakteryzować się będzie prostą formą bryły. Elewacje w kolorze bieli i szarości ożywią elementy okładziny drewnopodobnej. Wizualnej lekkości i elegancji fasadzie doda pełne przeszklenie klatki schodowej.

Projektując mieszkania skupiliśmy się na dostosowaniu ich funkcjonalności do potrzeb każdej grupu wiekowej. W ofercie posiadamy mieszkania 2 pokojowe o metrażach od 34 do 44 m2. Są one funkcjonalne a zarazem ekonomiczne w zakupie i utrzymaniu. Mieszkania 3 pokojowe o metrażach 59 oraz 67 m2, które posiadają przestronne salony z aneksami kuchennymi, łazienki i garderoby. Wartością dodaną są przestronne balkony oraz ogródki przydomowe dla lokali usytuowanych na parterze. Mieszkańcy którzy wybiorą swoje wymarzone lokum na Osiedlu Jagiellonów cieszyc się będą dużą porcją promieni słonecznych, które docierać będą do mieszkań z okolicznych pól przez obszerne przeszklenia.

Strefa ciągów komunikacyjnych będzie przystosowana do funkcjonowania osób niepełnosprawnych a także dla rodzin poruszających się z małymi dziećmi. Udogodnieniem będą łagodne ciągi piesze, cichobieżna winda oraz wiele miejsc parkingowych wokół budynków.

Swoje wymarzone mieszkania znajdą u nas zarówno młodzi ludzie którzy wkraczają w swoje dorosłe życie lub osoby które swóją jesień życia chciałyby spędzić w komfortowych mieszkaniach dopasowanych do potrzeb i możliwości, jak i rodziny z dziećmi czy też osby ceniące sobie komfort nowego budownictwa.

Ciekawym rozwiązaniem oprócz przestronnych balkonów są też ogródki przydomowe z tarami dla mieszkań znajdujących się na parterze. To w nich chwile wytchnienia i relaksu znajdą mieszkańcy ich pociechy oraz czworonożni domownicy.

W ZGODZIE Z NATURĄ – ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ
NASZYM CELEM JEST TWORZENIE PRZESTRZENI W KTÓREJ LUDZIOM ŻYJE SIĘ LEPIEJ.

Projektując otaczającą nas przestrzeń, kierujemy się bioróżnorodnością i innowacyjnym podejściem. Rozumiemy wagę budownictwa zrównoważonego i jej wpływu na ekosystem.

Dbamy o kontakt z naturą tworząc miejsca do życia, które są zintegrowane z otaczającą przyrodą.
Przeprowadzając projekty inwestycyjne wzbogacamy przestrzeń o nowe rośliny, aby przyszli mieszkańcy mogli spędzać czas wśród zieleni każdego dnia.

Zrównoważone budownictwo z zyskiem dla mieszkańców:

  • Lepsze samopoczucie wynikające
    z przebywania w otoczeniu zieleni
    i świerzego powietrza – rośliny oczyszczajace powietrze
  • Rozwiązania wspierające komfort życia takie jak stojaki na rowery, oświetlenie sterowane czujnikami ruchu, strefy relaksu w otoczeniu budynków
  • Niższe koszty utrzymania części wspólnych – panele fotowoltaiczne i oświetlenie led